Uhvaćen 23- godišnji lopov koji je opljačkao pet velikogoričkih kuća
Velikogorička krim policija tijekom jučerašnjeg je dana provela kriminalističko istraživanje nad 23- godišnjim muškarcem za kojega su utvrdili kako je u prošloj godini provalio u čak pet kuća na širem području Gorice.
Kako su kazali iz PP Velika Gorica, riječ je o hrvatskom državljaninu s područja Hrvatske Kostajnice, ali neprijavljeno živi na području grada Zagreba.
Dokazano je da je osumnjičeni u protekloj godini, konkretno u studenom i prosincu, na području grada počinio pet provala u kuće.
-Protiv istog je podneseno posebno izvješće nadležnom Općinskom državnom odvjetništvu u Velikoj Gorici. Provale u kuće su najčešća kaznena djela i također su jako teško dokaziva tako da se ovo može smatrati poprilično dobrim rezultatom- izvijestili su iz PP Velika Gorica.
Vatreni se za Svjetsko prvenstvo 'zagrijavaju' protiv Brazila i Kolumbije: Budimir je neupitan!
Velika Gorica ponovno slavi trčanje: Turopoljski polumaraton krajem svibnja ulicama našeg grada
Velika uskrsna ispovijed našeg dekanata počinje ovog vikenda, evo rasporeda i prilike za sakrament pomirenja
Barbarice spremne za novu natjecateljsku sezonu, odlaze na kvalifikacije za Državnom prvenstvo!
Malena Mila iz "Cicibana" osvojila drugo mjesto na likovnom natječaju "Putevima Slave Raškaj"
Dodijeljene nagrade 17. “Turopoljske poculice”: “Majka” i “Homo sapijensi opali z Marsa” najbolji među 42 rada