U jaknu ugurao 56 paketa prezervativa
10.02.2017. / Ivana Ćurić
U centru policijske istrage našao se 25-godišnji mladić koji je u Lidlu htio ukrasti veću količinu prezervativa.
-Provedenim istraživanjem utvrđeno je da je mladić 14. studenog 2016. godine došao u trgovinu i u jaknu stavio 56 paketa prezervativa u namjeri da ih ukrade -izvijestili su iz policije.
Ukupna vrijednost prezervativa iznosila je 1.114 kuna. Mladića i njegovo sumnjivo ponašanje uočila je zaštitarka te je ušao u kabinu za presvlačenje i odbacio prezervative. Nakon što se udaljio sve je ostalo na pokušaju krađe, no po završetku istrage policija je privela mladića.
Zadnje objavljeno
[VIDEO] Gorica 'okrenula' ukrajinskog prvoligaša u prvoj pravoj provjeri: Epailly zabio oba pogotka u samo dvije minute
Čička Poljana preuzela vrh: Turopoljsko-posavska liga ove nedjelje stiže u Novo Čiče
Kurilovec 'osmicom' iskoristio posrtaj Petrovine: U idućem kolu u Obrezini igra se veliki derbi vodećih ekipa MNL VG Sjever
Velikogorička priča o Vladi Mikulčiću: "Turopoljski škrlet želio sam sačuvati od zaborava"
Donji Hruševec u velikom derbiju 'sredio' Veliku Bunu: Breška liga iz 'ušminkane' Lučelnice seli na Hotnju
Međunarodni festival folklora donosi bogatstvo tradicije iz Europe u Park dr. Franje Tuđmana