U dva dana ukrali tri bicikla
25.08.2017. / Ivana Ćurić
Vozite li se gradom na vašem ljubimcu na dva kotača, svakako investirajte u dobar lokot. U samo posljednja dva dana lopovi su ukrali tri bicikla.
Prva krađa dogodila se 23. kolovoza između 16:45 i 18:20 sati u stubištu jedne zgrade u Velikoj Gorici gdje je ukraden bicikl marke Bergamont vrijedan 5.000 kuna.
Istoga dana u Maloj Buni jedan je vlasnik ostao bez bicikla marke Nakamura, a šteta se cijeni oko 1.500 kuna.
Trenutno posljednja krađa dogodila se jučer na Trgu kralja Petra Krešimira IV gdje je lopov odvezao crveni bicikl marke Atlantic i oštetio vlasnika za oko 800 kuna.
(foto: Ilustracija)
Zadnje objavljeno
Galerija Trumbetaš poziva neafirmirane umjetnike da izlože svoje radove
Otvorenje Festivala drvenih kapela u Velikoj Mlaki: Glazbeno putovanje počinje pod okriljem svete Barbare
Coolins najavljuje novi singl "Ti si moja pjesma": Prvi put u potpunosti potpisuje glazbu, tekst, aranžman i produkciju
Besplatan pregled madeža u Kučama: Iskoristite priliku za prevenciju
Atletičarka Dora Čolig nova je Miss sporta Hrvatske, rukometašica Udarnika Vasilisa Jakubovskaja osvojila titulu Miss fotogeničnosti
„Petrovo v Rakitovcu“ uz besplatnu predstavu za djecu, gulaš od divljači, kviz znanja i tamburaše