Trojica maloljetnika predani pritvorskom nadzorniku zbog razbojništva u Zagrebačkoj ulici nad drugim maloljetnikom
Policijski službenici dovršili su kriminalističko istraživanje u slučaju razbojništva koje se izvršilo nad maloljetnikom na Zagrebačkoj ulici 22. rujna.
Podsjetimo u 21:20 te večeri nekoliko nepoznatih počinitelja uz uporabu tjelesne snage počinila su razbojništvo nad maloljetnikom kojom prilikom su mu otuđili novac pri čemu je maloljetnik lakše ozlijeđen. Materijalna šteta iznosila je nekoliko desetaka eura.
Danas je Policijska uprava zagrebačka priopćila kako je kriminalističko istraživanje nad trojicom maloljetnika dovršeno zbog sumnje da su počinili kazneno djelo „Razbojništvo“.
-Nakon provedenog kriminalističkog istraživanja osumnjičeni su predani pritvorskom nadzorniku, a posebno izvješće je podnijeto nadležnom državnom odvjetništvu-javlja policija.
Svojevremeno najmlađi debitant u povijesti Rijeke stigao u Goricu
Josip Šalković iz Velike Gorice razvio Prijevozko, aplikaciju koja prati ZET i HŽ na jednom mjestu
Branitelji 153. brigade obišli ratni put na području Orašja i odali počast poginulima
Dopustite javnosti da upozna vašu umjetničku crtu: Izložite radove u Područnoj knjižnici Galženica
Župa Navještenja ponovno okuplja djecu na Ljetnom oratoriju
Pomladak KUD-a Nova Zora nastupit će na Malim Đakovačkim vezovima