Traže se svjedoci prometne na raskrižju Avenije Ivana Pavla II i HBZ-a
19.02.2019. / Petar Brnada
Policijska uprava Zagrebačka traži svjedoke prometne nesreće koja se protekle subote dogodila na raskrižju kolnika Avenije pape Ivana Pavla II. i Ulice Hrvatske bratske zajednice u Velikoj Gorici.
Kako su izvijestili, riječ je o nesreći u kojoj su sudjelovala dva osobna automobila, Renault Megane i Peugeot 206, koja su se sudarila oko 12:30 sati. Tom prilikom Peugeot je sletio izvan kolnika na autobusno stajalište.
Kako bi se utvrdile točne okolnosti ove prometne nesreće, iz policije mole svjedoke da se jave na broj telefona 01/6221 144 ili 192.
Zadnje objavljeno
U kapelu u Roženici došle moći Svete Marije Margarete Alacoque
KUD Dučec poziva na koncert „Narodil se Jezuš Bog“ u Mraclin
Prijave za Hvidru još do subote, u nedjelju kreće uzbudljiva malonogometna akcija u srednjoškolskoj dvorani
Blagdan je svetog Stjepana prvomučenika: Prema običajima na Štefanje se ide u posjet rodbini, susjedima i prijateljima
Uspomene za cijeli život: Mlade rukometašice Udarnika i ove godine otputovale u Švedsku na jedan od najvećih svjetskih turnira
Blagdanska aukcija Futsal Dinama za JKOSI Fuji: Dresovi na licitaciji, cilj je do kraja veljače prikupiti deset tisuća eura za odlazak na turnir u Švicarsku