Svakom srednjoškolcu od iduće godine 1000 kuna jednokratne stipendije
Sazvana je 18. sjednica Gradskog vijeća Velike Gorice kako bi se donio rebalans ovogodišnjeg proračuna.
Novost koja je već izglasana svakako će razveseliti svakog srednjoškolca, kao i roditelje, a to je 2,5 milijuna kuna osiguranih novim proračunom kojim će se svakom srednjoškolcu prije početka nastavne godine uručiti jednokratna stipendija u iznosu od 1000 kuna.
Godinama osnovnoškolci dobivaju besplatne udžbenike, istaknuo je vijećnik Arapović te je stoga upitao hoće li isto biti i sa srednjoškolcima.
Zamjenik gradonačelnika Krešimir Ačkar kazao je kako će od iduće godine izdvojiti 2,5 milijuna kuna, kako bi svaki srednjoškolac dobio jednokratnu stipendiju od 1000 kuna prije početka školske godine, čime bi se pokrili troškovi udžbenika, a sredstva za taj potez, kaže, osigurana su u novom proračunu.
Josip Šalković iz Velike Gorice razvio Prijevozko, aplikaciju koja prati ZET i HŽ na jednom mjestu
Branitelji 153. brigade obišli ratni put na području Orašja i odali počast poginulima
Dopustite javnosti da upozna vašu umjetničku crtu: Izložite radove u Područnoj knjižnici Galženica
Župa Navještenja ponovno okuplja djecu na Ljetnom oratoriju
Pomladak KUD-a Nova Zora nastupit će na Malim Đakovačkim vezovima
[VIDEO] Naš Ante junak slavlja Vatrenih: Na ovoj pobjedi treba nastaviti graditi i biti bolji na turniru