Stožer: Policija će provoditi pojačane kontrole ljudi u samoizolaciji, nema odvoza glomaznog otpada...
Stožer civilne zaštite Grada Velike Gorice na svojoj današnjoj sjednici donio je odluku o prestanku rada mobilnog reciklažnog dvorišta i odvoza glomaznog otpada iz naselja, budući da se u tim prigodama okuplja veliki broj ljudi.
Reciklažno dvorište u Velikoj Gorici radi prema normalnom rasporedu, uz preporuku građanima da ga koriste u najnužnije svrhe.
-Policija upozorava građane kojima je određena mjera samoizolacije da se iste pridržavaju, jer će se provoditi pojačane kontrole kao i kažnjavanja osoba koje navedeno krše. Apeliramo na građane starije životne dobi da ne izlaze bez potrebe kako bi smanjili mogućnost zaraze korona virusom. Za sve potrebe i pitanja možete se obratiti na brojeve telefona Stožera civilne zaštite Velike Gorice 091/9488770 i 099/4231989- poručuju iz Stožera.
Francuski krilni napadač 'sletio' u Goricu na startu priprema za novu sezonu: Klub ima jasnu viziju...
Vikend na goričkim cestama: Dvanaest nesreća, tri uhićenih vozača, rekorder s 2,2 promila skrivio prometnu u Kolarevoj
[FOTO] Partizanovci ponovno slavili na Udarniku
HEP najavio radove: Bez struje u Kozjači, Šiljakovini i Velikoj Buni
Udruga umjetnika "Spark" sudjelovala u programu Ivanja u Novom Čiču
Kreativnost bez granica: U ARTKVART-u održana završna izložba dječjih radova