Staro Čiče: Eksplozivom na bankomat
25.03.2019. / Petar Brnada
Eksplozija je noćas probudila mještane Starog Čiča i Vukovine kada je, prema prvim informacijama, oko 02:20 sata u noći napadnut bankomat.
Kako su kazali iz policije, nepoznati su počinitelji na za sada neutvrđen način izazvali eksploziju na bankomatu uslijed čega je oštećen objekt gdje se nalazio taj, ali i još jedan bankomat, te salon u vlasništvu 37-godišnjakinje.
Policija i vatrogasci ubrzo su izašli na mjesto događaja, a tamo ih je dočekao uništen izlog poslovnog objekta frizeraja i sam bankomat Erste banke u komadima. Od eksplozije komadi stakla i bankomata razasuti su po cijelom parkiralištu, a zbog policijskog očevida blokirano je ovo područje.
Photo/video: Tomislav Miletic/PIXSELL
Zadnje objavljeno
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"