Spriječeno još jedno ilegalno odlaganje otpada na području Gorice! Zatvorena i dva odlagališta
Zatvorena su još dva ilegalna dvorišta za prikupljanje otpada na području Velike Gorice, a komunalni redari ponovo su spriječili odlaganje otpada od strane vozača kamiona s područja Zagreba. Kad ih je vozač kamiona primijetio vratio se na područje glavnog grada.
Podsjetimo, komunalno redarstvo provodi pojačane mjere nadzora na širem velikogoričkom području te je proteklih tjedana na djelu uhvaćeno nekoliko vozila iz kojih se ilegalno odlaže otpad. Iako je broj ilegalnih odlagališta znatno smanjen zahvaljujući nizu poduzetih mjera još uvijek značajan problem predstavlja ilegalan dovoz otpada s područja Zagreba. U tijeku je i postavljanje nadzornih kamera na više lokacija.

Dodajmo ovom da je Grad Velika Gorica i od Državnog inspektorata i ostalih nadležnih institucija zatražio poduzimanje dodatnih aktivnosti na suzbijanju ilegalnog odlaganja otpada, a prije svega uklanjanje ilegalnih objekata za prikupljanje otpada koji su izgrađeni na području Kosnice.
Galerija slika
U Pokupskom odana počast poginulim braniteljima Zagrebačke županije
Mladi hrvatski reprezentativac novi napadač turopoljskog prvoligaša!
Velikogoričani ponovno pokazali veliko srce: U tri dana prikupljene 194 doze krvi, 12 osoba krv darovale prvi put
Turopoljsko-posavska liga stiže u Kuče: Aktualni prvaci u velikom derbiju dočekuju Lazinu
Vrućina ne popušta: Temperature u Velikoj Gorici idućih dana iznad 35 °C, Crveni križ poziva građane na oprez
Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu, vodit će je dr. Ante Rebić