Slavimo Dan grada
13.12.2016. / Nefertum IT
Na Dan svete Lucije, zaštitnice Velike Gorice, obilježava se Dan grada. Proslava je počela polaganjem vijenaca na gradskom groblju kod Spomenika poginulim hrvatskim braniteljima gdje su uz vodstvo grada, gradonačelnika Dražena Barišića i zamjenika Ervina Kolarca vijence položili i gradski vijećnici, predstavnici političkih stranaka, vojske, braniteljskih udruga te Plemenite opčine Turopoljske.

Nakon polaganja vijenaca u u Crkvi Navještenja Blažene Djevice Marije služena je sveta misa.

Obilježavanja 21. rođendana Velike Gorice nastavljeno je Svečanom akademijom na kojoj će deset zaslužnih pojedinaca dobiti i priznanja, dok će se od 18 sati u Lukavec gradu održati Lucijsko spravišće Plemenite opčine turopoljske koja će dobiti novog župana.

Nakon polaganja vijenaca u u Crkvi Navještenja Blažene Djevice Marije služena je sveta misa.

Obilježavanja 21. rođendana Velike Gorice nastavljeno je Svečanom akademijom na kojoj će deset zaslužnih pojedinaca dobiti i priznanja, dok će se od 18 sati u Lukavec gradu održati Lucijsko spravišće Plemenite opčine turopoljske koja će dobiti novog župana.
Zadnje objavljeno
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"