Saznajte kako uspješno prezentirati i prodati svoju poslovnu ideju
Ako imate dobru i perspektivnu poslovnu ideju te ste uvjereni da ona može uspjeti, no nemate dovoljno financijskih sredstava da je lansirate na tržište, razvojna agencija Velike Gorice ima rješenje za vas.
Naime, VEGORA priprema radionicu pod nazivom „Kako pripremiti dobar pitch“ na kojoj ćete moći dobiti odgovore na sva pitanja vezana uz uspješnu realizaciju vaše poslovne ideje.
U prostorijama agencije predavačica Ivana Conjar Conjar podučit će Vas kako jasno, jezgrovito i zanimljivo u 5 minuta prezentirati poslovnu ideju te vam ukazati kako svoju ideju najprije prodati prijateljima pa zatim investitorima.
Radionica će se održati u u četvrtak, 31. siječnja, s početkom u 9 sati, a zbog ograničenog broja mjesta potrebno je da se prijavite OVDJE.
Veliki derbi na Veliku subotu: Lukavec dočekuje Polet iz Buševca
Meštrica više nije na dnu: Četvrto uzastopno slavlje, Matej Puntarić 'džoker s klupe' u slavlju nad Mladosti iz Obrezine
Nova generacija mladih Vatrenih: Karlo Horvat i Luka Dugonjić pozvani u hrvatsku nogometnu U-15 reprezentaciju
“Izgubi, zadrži!” u Velikoj Gorici: Bez dijeta, bez krivnje i iskreno o borbi s kilogramima
Carević nije bio zadovoljan izvedbom u Varaždinu: Iskreno mislim da protiv Dinama u srijedu možemo biti puno bolji i da možemo iznenaditi
Velika subota: Crkve otvorene za molitvu, vjernici u tišini iščekuju Uskrs