S polica trgovina se povlači bio konopljino ulje velikogoričkog proizvođača
15.12.2021. / Maja Peranić
Državni inspektorat Republike Hrvatske obavještava potrošače o opozivu proizvoda Bio konopljino ulje 250ml i 500ml, LOT U1132020, najbolje upotrijebiti do 01.05.2022. radi povećanog sadržaja tetrahidrokanabiola (THC-a) u proizvodu. Riječ je o proizvodu velikogoričkog proizvođača Herbio Puls d.o.o.
-Proizvod nije u skladu s Uredbom Komisije (EZ) br. 178/2002 Europskog parlamenta i Vijeća od 28. siječnja 2002. o utvrđivanju općih načela i uvjeta zakona o hrani, osnivanju Europske agencije za sigurnost hrane te utvrđivanju postupaka u područjima sigurnosti hrane-stoji u priopćenju Državnog inspektorata.
Zadnje objavljeno
Lopovi iz trgovine u Dobrilinoj ukrali parfeme vrijedne tisuće eura
Vozio unatoč zabrani korištenja strane vozačke dozvole
Aglomeracija Velika Gorica: U mjesec dana potpisano više od 300 ugovora za kanalizaciju
Carević: Očekujem stvarno dobru reakciju od ekipe, moramo se stabilizirati defenzivno
U dvorištu obiteljske kuće u Črnkovcu izgorjela dva automobila, treći oštećen u požaru
Gorički lovci i branitelji zajedno na Danu pobjede: Čuvaju sjećanje na Jadranka Cumbaja, lovca i junaka Domovinskog rata