Ravnateljica DV Lojtrica Ljuba Brnadić otišla u zasluženu mirovinu
20.06.2024. / Maja Peranić
Dugogodišnja ravnateljica Dječjeg vrtića Lojtrica Ljuba Brnadić otišla je u zasluženu mirovinu. Iza nje je 50 godina neumornog rada u odgoju i obrazovanju na području Velike Gorice, od čega 13 u ulozi ravnateljice "Lojtrice".

S poštovanjem i zahvalnošću, djelatnici DV Lojtrica ispratili su ravnateljicu Brnadić u mirovinu.
Unatoč mnogim izazovima, svojom vizijom i predanim radom transformirala je vrtić do te mjere da danas ponosno nosi titulu najboljeg vrtića u Hrvatskoj.

-U ime svih zaposlenika, roditelja i djece, zahvaljujemo joj na svim godinama te na trudu i podršci koju je svima pružila. Želimo joj puno sreće i zdravlja u novom poglavlju života-poručili su iz DV Lojtrica.
Zadnje objavljeno
Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu, vodit će je dr. Ante Rebić
Večeras pogledajte film „Fanfare“ pod vedrim nebom na Tuđmancu
Visoke temperature nisu ih zaustavile: Volonteri očistili poluotok i južnu obalu jezera Čiče
Krenule prijave za StartupVG: Prilika za razvoj inovativnih poslovnih ideja
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje