Provalio u kuću u izgradnji u Mičevcu ukrao alat i demontirao kablove
12.07.2024. / Maja Peranić
Provala u kuću u izgradnji dogodila se u Velikogoričkoj ulici u Mičevcu u noći sa 7. na 8. srpnja. Iz kuće u izgradnji, koja je u vlasništvu 49-godišnjeg hrvatskog državljanina, nepoznati je počinitelj otuđio alat, ali i demontirao ugrađene električne kablove.
-Nepoznati počinitelj je došao do kuće izbacio ugrađeni PVC prozor iz ležišta, ušao u unutrašnjost kuće, ispremetao stvari te izvršio krađu sitnog alata. Sa zida je djelomično demontirao tada već ugrađene električne kablove. Ne samo da je napravio štetu otuđivši alat već je i napravio štetu na napravljenim radovima. Šteta je nekoliko stotina eura – izvijestila je policija.
Zadnje objavljeno
Mobilna ljekarna u Orlima od idućeg tjedna radi prema novom rasporedu
Proslava Dana Velike Mlake uz Kup natjecanje MNL VG Sjever: Cjelodnevna malonogometna uzbuđenja i zabava uz TS Trešnja
Policija kreće u pojačanu kontrolu: Posebno će nadzirati brzinu i alkohol
[VIDEO] Posljednja provjera završila porazom od Srninog Šahtara: Gorica novu sezonu otvara prvog dana kolovoza, doma protiv Osijeka
Vlč. Patrik Paulić novi upravitelj Župe sv. Martina biskupa u Šćitarjevu
Pješaci nepropisno prelazili cestu: Policija u akciji evidentirala 12 prekršaja