
Preminuo pedijatar primarijus dr. Miljenko Raos
U 82. godini života preminuo je primarijus dr. Miljenko Raos. Poznati velikogorički pedijatar radio je u Domu zdravlja unatoč zasluženoj mirovini kako bi mališani imali kvalitetnu i potrebnu zdravstvenu skrb. Nedavno je u našem gradu odjeknula vijest o odlasku doktora Raosa, o čemu smo pisali - ovdje, a poznato je i da se liječnik dugotrajno borio s teškom bolešću.
Život i djelo primarijusa Raosa ostat će zauvijek zapamćeni među strukom i pacijentima. Bio je specijalist dječje alergologije te uz prim. dr. M. Medar-Lasić utemeljitelj alergološke ambulante u Dječjoj bolnici Srebrnjak. Od 1978. godine zajedno su provodili i kožno testiranje (intradermalni test) alergenima Imunološkog zavoda iz Zagreba. U nedostatku pedijatra u Domu zdravlja u Velikoj Gorici došao je raditi iz mirovine, a malim pacijentima i njihovim roditeljima ostat će u sjećanju po svojoj ljubaznosti, pristupačnosti i stručnosti.
Prim.dr. Miljenko Raos radio je do svoje 82. godine, a pacijenti su mu prilikom odlaska uputili brojne poruke zahvale i podrške.
Dr. Raos veliko vam HVALA.

Ranch Kurilovec pretvoren u Rimsko carstvo: Snima se povijesni spektakl o Dioklecijanu

Općini Orle 30 000 eura iz Fonda za zaštitu okoliša, utrošit će se na videonadzor i prometna rješenja

Gori krovište u Kovačićevoj, na terenu 9 vatrogasaca JVP-a

Velikogoričke mažoretkinje vratile se s Europskog prvenstva s tri nove medalje!

HEP najavio radove: Bez struje Šenoina i Seljine brigade, krajem tjedna i Šestak Brdo

Oko 160 korisnika obrađuje Gradske vrtove na nekoliko lokacija, u novom vrtu u Dobrilinoj slobodno još 10 parcela
