Požar u Lukavcu: Gorjela garaža, dvojica muškaraca teško ozlijeđena!
15.10.2021. / Maja Peranić
Dvije su osobe teško ozlijeđene u požaru koji je jučer oko 17 sati buknuo u garaži u Turopoljskoj ulici u naselju Lukavec. Policija je izvijestila kako je do požara najvjerojatnije došlo prilikom pretakanja plinskog ulja. Očevid će se obaviti danas.
-Jučer, 14. listopada oko 17 sati na području Lukavca u Turopoljskoj ulici, iz zasad neutvrđenog razloga izbio je požar u garaži najvjerojatnije prilikom pretakanja plinskog ulja uslijed čega su 28-godišnjak i 55-godišnjak teško ozlijeđeni. Liječnička pomoć ozlijeđenima pružena je u Klinici za traumatologiju, dok će se očevid nastaviti danas-izvijestila je PU zagrebačka.
Zadnje objavljeno
Zbog nastupa Hrvatske na Svjetskom prvenstvu produženo radno vrijeme ugostiteljskih objekata
Četveronožni i robotski spasioci stižu na Dan otvorenih vrata JVP-a Velika Gorica: Pripremljen i humanitarni program za malu Nives
Svaka četvrta osoba starija od 25 godina tijekom života doživi moždani udar
Gradonačelniku Krešimiru Ačkaru uručena Odluka o financiranju projekta „Dječja zelena mreža – plemeniti Pauković“
Konstituiran novi saziv Savjeta mladih kojim će predsjedavati Katarina Ceković
Prevencija spašava živote: Udruga Edukacijom protiv raka dojke Zagrebačke županije poziva na Dan otvorenih vrata