Policija pronašla počinitelje provala na velikogoričkom području
Policijski službenici kriminalističke policije ovog su tjedna proveli dva velika kriminalistička istraživanja kojima su utvrdili počinitelje kaznenih djela provala i teških krađa na području Velike Gorice.
Uhvaćen je 28-godišnjak iz Zagreba koji je tijekom prošle godine, od svibnja do rujna, počinio šest kaznenih djela provala i krađa i to u trafostanice i vikendice, izvršio krađu alata iz garaža te pokušao provaliti u crkvu u Cerju Pokupskom. Šteta koju je počinio cijeni se na 10 000 kuna.
-Počinitelj je hrvatski državljanin, 1990. godište, iz zagrebačkog naselja Trnje. Protiv njega je podneseno posebno izvješće državnom odvjetništvu u Velikoj Gorici-istaknuli su iz policije.
Dolijao je i 31-godišnjak iz Velike Gorice koji je tijekom ove godine počinio tri kaznena djela provale u kuće na području Velike Gorice i Ivanić-Grada. Šteta nastala tim provalama također se procjenjuje na 10 000 kuna, a protiv počinitelja je podneseno posebno izvješće državnom odvjetništvu u Velikoj Gorici.
Petrovina na Plesu nastavila savršen pobjednički niz: U subotu se MNL VG Sjever igra u Obrezini, domaćin je Ščitarjevo
Galović 'trpa' i dalje, nevjerojatni povratak Dubranca: Vodeća Lučelnica u subotu dočekuje Brešku ligu, igra se veliki derbi Donjeg Hruševca i maksimalne Velike Bune
Memorijalni malonogometni turnir "Božidar Vitez" okupit će ekipe u Kobiliću
Još jedan napadač stigao u Goricu: Od samog početka bili su najkonkretniji i odmah sam osjetio koliko me žele dovesti
Ljetna darivalica Gradske knjižnice: Osvojite godinu dana članstva za sebe i prijatelja
Drvene kapele Turopolja ponovno postaju koncertne pozornice: Počinje Festival Sancta Barbara