
Policija kaznila bicikliste koji nisu vozili po biciklističkoj traci
20.07.2017. / Ivana Ćurić
U vremenu od 7:00 do 15:00 sati tijekom jučerašnjeg dana velikogorička policija na svom postajnom području provela je akciju pojačanog nadzora vozača mopeda, motocikala i bicikla tijekom koje je evidentirano 18 prometnih prekršaja.
Trinaestoro biciklista kažnjeno je zbog nekorištenja biciklističke trake, jedna osoba kažnjena je jer je vozila neregistrirani moped, a jedna nije vozila s kacigom na glavi. Policija je jednog vozača uhvatila i kako upravlja vozilom prije stjecanja prava na upravljanje.
Tijekom akcije policija je kaznila i dva vozača automobila koja su se parkirala na biciklističkoj traci.
Zadnje objavljeno

Čak 15 medalja iz Vukovara i Slovenije: Zlato oko vrata za Nikolu Krnjaju te Katju Braica, Emu Filković i Nikolu Huzjaka!

Velika Gorica domaćin Europskog prvenstva Motogymkhana Croatia 2025

Počinje Proljetni sajam na Tuđmancu uz domaće proizvode, cvijeće i rukotvorine

Novi sadržaji za rekreativce: Velika Gorica dobiva Skate park!

Ukrao automobil pa ga zapalio! Olupina pronađena u Vukovini

Velika Mlaka s tri komada 'zveknula' Zvekovac: Božić, Radoš i Vidović strijelci za 16. slavlje sezone
