
Plavci podsjetili 15 vozača zašto je važno vezati se pojasom
Velikogorička policija u protekla dva dana, 18. i 19.svibnja, provela je samostalnu preventivno–represivnu akciju „Pojas, mobitel i dječje sjedalice“ kojom prilikom su utvrdili 15 prekršaja vezano za akciju i to 15 prekršaja nekorištenja sigurnosnog pojasa za vrijeme vožnje te osam ostalih prometnih prekršaja.
- Akcija se provela kako bi kod vozača potaknula pozitivna ponašanja u prometu a u cilju smanjenja broja prometnih nesreća sa najtežim posljedicama, gdje su i jedni od najčešćih uzroka nevezanje sigurnosnog pojasa i korištenja dječjih sjedalica, naročito u prometnim nesrećama u kojima dolazi do prevrtanja vozila i ispadanja vozača ili putnika, te nepravilnog korištenja mobitela - kažu iz policije.
Vikend je pred nama, a to znači da će na goričkim prometnicama biti i dodatnih kontrola u prometu.

Od srca za Dan kruha: Mališani donijeli peciva i kolače i obradovali korisnike pučke kuhinje

„Vojkovi dani”: KUD Nova Zora čuva sjećanje na čuvara kulturne baštine

Osnovnoškolski debatni klub Velika Gorica upisuje nove članove

Gradonačelnik čestitao i zahvalio vatrogaskinjama DVD-a Ribnica: "Vi ste primjer i uzor ženama, poticaj mladima da se bave vatrogastvom"

FOTO Mičevec proslavio Dan mjesta i tri desetljeća KUD-a

Prva Ajvarijada DVD-a Turopolje: Najbolji ajvar spremio Jasmin Baručić
