Petina birača izašla na birališta u jutarnjim satima
05.01.2020. / Juraj Odrčić
Petina od registriranih 55 tisuća Velikogoričana s pravom glasa do 11.30 sati je izašla na birališta i dala svoj glas u drugom krugu predsjedničkih izbora. Prema podacima Državnog izbornog povjerenstva na goričkim biračkim mjestima jutros je glasalo nešto više od 11 tisuća građana odnosno njih 20,22%.
Izlaznost na razini Hrvatske jutros je iznosila 18,87% što je za tri postotna poena manje nego prije pet godina u drugom krugu, no ipak je veća nego u prvom krugu predsjedničkih izbora. Birališta su otvorena do 19 sati do kada možete glasati, sljedeća prilika bit će za 5 godina. Prvi rezultati počet će se objavljivati večeras u 20 sati.

Zadnje objavljeno
Branitelji 153. brigade obišli ratni put na području Orašja i odali počast poginulima
Dopustite javnosti da upozna vašu umjetničku crtu: Izložite radove u Područnoj knjižnici Galženica
Župa Navještenja ponovno okuplja djecu na Ljetnom oratoriju
Pomladak KUD-a Nova Zora nastupit će na Malim Đakovačkim vezovima
[VIDEO] Naš Ante junak slavlja Vatrenih: Na ovoj pobjedi treba nastaviti graditi i biti bolji na turniru
Danas akcija čišćenja okoliša uz Jezero Čiče, postavlja se kontejner na poluotok