Oprezno na cestama: Sutra policija u novoj akciji!
Vozači oprezno u prometu, posebno sutra. Policija najavljuje još jednu akciju pojačanog nadzora vozača.
U srijedu, 22. veljače 2023. godine na području cijele Policijske uprave zagrebačke, pa tako i na goričkim prometnicama, provest će se akcija „Pojas, mobitel i dječja sjedalica“.
-Tijekom akcije prioritetno će se nadzirati i sankcionirati ciljani prekršaji nekorištenja sigurnosnog pojasa i dječje sjedalice te uporabe mobitela, kao i ostali prekršaji koji ugrožavaju sigurnost cestovnog prometa. Osim prema vozačima i putnicima na prednjim sjedalima, mjere će se poduzimati i prema putnicima na stražnjim sjedalima vozila kao i u slučaju nepropisnog prijevoza djece, sukladno važećim zakonskim odredbama. Ujedno, ovim putem pozivamo vozače i putnike u cestovnom prometu da se pridržavaju navedenih zakonskih odredbi-priopćili su iz Policijske uprave zagrebačke.
Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu, vodit će je dr. Ante Rebić
Večeras pogledajte film „Fanfare“ pod vedrim nebom na Tuđmancu
Visoke temperature nisu ih zaustavile: Volonteri očistili poluotok i južnu obalu jezera Čiče
Krenule prijave za StartupVG: Prilika za razvoj inovativnih poslovnih ideja
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje