
Od troje vozača pod utjecajem alkohola, najviše napuhala 29-godišnjakinja zaustavljena u Gorici
Tijekom vikend akcije pojačanog nadzora vozača velikogorička policija utvrdila je 42 prometna prekršaja od čega je bilo 28 ciljanih.
U vožnji pod utjecajem alkohola zatečeno je troje vozača, a najveća koncentracija izmjerena je kod 29-godišnje vozačice.
Uz to bilo je 15 prekršaja prekoračenje brzine, pet prekršaja nekorištenja sigurnosnog pojasa i 5 prekršaja nepravilnog korištenja mobitela za vrijeme vožnje
-U nedjelju u 2:45 sati 29-godišnjakinja je je upravljala je osobnim automobilom Zagrebačkom ulicom u Velikoj Gorici. Nadzorom utvrđeno da je za to vrijeme u organizmu imala prisutnost alkohola u koncentraciji od 0,82 promila-javlja policija.
Istoj je privremeno oduzeta vozačka dozvola na rok od 12 sati i isključena je iz prometa, te joj je uručen Obavezni prekršajni nalog.
Tijekom vikenda dogodile su se 2 prometne nesreće, a u jednoj je bilo ozlijeđenih osoba.

Idete na AIRVG? Evo važnih informacija o prijevozu i parkingu

Požar u Lukavcu podmetnut, u tijeku kriminalističko istraživanje

Mladi trubač Tibor Rajtarić niže uspjehe: Zasjao na tronu "Dalekih akorda" s maksimalnim brojem bodova

Vito Čaić - velikogorički Dinamovac jedva čeka nedjeljni okršaj s Hajdukom: Pokazali smo im i prošli put koliko smo neugodni

Krenuli radovi u Bratstvu I: Ulicu očekuje kompletna rekonstrukcija, a radi se i u drugim dijelovima grada

Počinju VG FEST i Dani mladih i obitelji: Koncerti, radionice, plesne i sportske aktivnosti za sve generacije
