Očevid pokazao: Netko je namjerno zapalio skladište kod Sajmišta
Požar koji je jučer buknuo kod Sajmišta, bio je podmetnut, pokazao je policijski očevid.
U skladištu paleta i drvene i plastične ambalaže za voće i povrće koje se nalazi na kraju Horvatove ulice, tik do Sajmišta, u četvrtak oko 1 sat iza ponoći buknuo je veliki požar koji su pripadnici Javne vatrogasne postrojbe obuzdavali tri sata. Policijski očevid jučer je dovršen te je potvrđeno kako je požar namjerno izazvan.
-Definitivno se radi o kaznenom djelu. Nepoznati počinitelj je došao do skladišta te najvjerojatnije otvorenim plamenom zapalio isto te je došlo do oštećenja cijelog skladišta i stvari. Nije došlo do ugrožavanja ljudi i druge imovine, a šteta iznosi otprilike 80.000 kuna-rekao nam je Nikica Ljubanović iz PP Velika Gorica, a za počiniteljem se dalje traga.
U Pokupskom odana počast poginulim braniteljima Zagrebačke županije
Mladi hrvatski reprezentativac novi napadač turopoljskog prvoligaša!
Velikogoričani ponovno pokazali veliko srce: U tri dana prikupljene 194 doze krvi, 12 osoba krv darovale prvi put
Turopoljsko-posavska liga stiže u Kuče: Aktualni prvaci u velikom derbiju dočekuju Lazinu
Vrućina ne popušta: Temperature u Velikoj Gorici idućih dana iznad 35 °C, Crveni križ poziva građane na oprez
Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu, vodit će je dr. Ante Rebić