Novaki Ščitarjevski: Sadio i preprodavao marihuanu
26.03.2018. / Ivana Ćurić
Policijski službenici Policijske postaje Velika Gorica dovršili su kriminalističko istraživanje nad 32-godišnjakom zbog osnova sumnje da je počinio kazneno djelo neovlaštene proizvodnje i prometa drogama.
-Sumnja se da je od siječnja do 23. ožujka ove godine, u kući u Novakima Šćitarjevskim, sadio, sušio, usitnjavao i potom preprodavao indijsku konoplju – marihuanu. Obavljenim pregledom kuće pronađeno je osam sadnica indijske konoplje, 107,2 grama marihuane i digitalna vaga-izvijestili su iz PUZ-a.
Nakon kriminalističkog istraživanja predan je pritvorskom nadzorniku, a nadležnom državnom odvjetništvu podnijeta je kaznena prijava.
(foto: Ilustracija)
Zadnje objavljeno
Petrovina na Plesu nastavila savršen pobjednički niz: U subotu se MNL VG Sjever igra u Obrezini, domaćin je Ščitarjevo
Galović 'trpa' i dalje, nevjerojatni povratak Dubranca: Vodeća Lučelnica u subotu dočekuje Brešku ligu, igra se veliki derbi Donjeg Hruševca i maksimalne Velike Bune
Memorijalni malonogometni turnir "Božidar Vitez" okupit će ekipe u Kobiliću
Još jedan napadač stigao u Goricu: Od samog početka bili su najkonkretniji i odmah sam osjetio koliko me žele dovesti
Ljetna darivalica Gradske knjižnice: Osvojite godinu dana članstva za sebe i prijatelja
Drvene kapele Turopolja ponovno postaju koncertne pozornice: Počinje Festival Sancta Barbara