Nisu se vezali! Zbog nekorištenja pojasa u prometu gorička policija ispisala 32 kazne
Preventivno–represivnu akciju „Nadzor korištenja sigurnosnog pojasa“ usklađeno sa zemljama EU velikogorička je policija provela jučer od 7 do 15 sati na cestama našeg kraja. Ukupno je utvrđeno 36 prometnih prekršaja, a 32 su se odnosila na ovu akciju, odnosno 32 sudionika u prometu nisu bila vezana.
-Prilikom postupanja utvrdili smo 32 ciljana prekršaja nekorištenja sigurnosnog pojasa vezano za akciju. Također je utvrđeno i 4 ostala prometna prekršaja. Ukupno je utvrđeno 36 prometnih prekršaja – istaknuli su iz policije.
Dodali su kako je akcija provedena u cilju smanjenja broja prometnih nesreća s najtežim posljedicama, gdje su i jedni od najčešćih uzroka ne vezanje sigurnosnog pojasa i korištenja dječjih sjedalica, naročito u prometnim nesrećama u kojima dolazi do prevrtanja vozila i ispadanja vozača ili putnika, te nepravilnog korištenja mobitela.
foto: Tomislav Miletic/Pixell
Mladi hrvatski reprezentativac novi napadač turopoljskog prvoligaša!
Velikogoričani ponovno pokazali veliko srce: U tri dana prikupljene 194 doze krvi, 12 osoba krv darovale prvi put
Turopoljsko-posavska liga stiže u Kuče: Aktualni prvaci u velikom derbiju dočekuju Lazinu
Vrućina ne popušta: Temperature u Velikoj Gorici idućih dana iznad 35 °C, Crveni križ poziva građane na oprez
Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu, vodit će je dr. Ante Rebić
Večeras pogledajte film „Fanfare“ pod vedrim nebom na Tuđmancu