Neprijavljeno boravio i dilao drogu: Policija kod 42-godišnjaka pronašla amfetamin i MDMA
Policijski službenici Policijske uprave zagrebačke dovršili su kriminalističko istraživanje nad 42-godišnjakom zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela neovlaštene proizvodnje i prometa drogama.
Provedenim kriminalističkim istraživanjem sumnja se da je osumnjičeni muškarac protivno odredbi članka 3. Zakona o suzbijanju zlouporabe droga, na za sada neutvrđen način, a radi daljnje preprodaje nabavio veće količine droge amfetamin i droge MDMA, koju je potom skrivao, vagao i prepakiravao u kući u kojoj neprijavljeno boravi i kojom se koristi na području Odranskog Obreža u Novom Zagrebu, nakon čega je tako pripremljenu drogu preprodavao na nezakonitom tržištu.

U utorak 20. siječnja u popodnevnim satima policijski službenici Policijske uprave zagrebačke su temeljem naloga na području Odranskog Obreža u Novom Zagrebu obavljenom pretragom kuće, podrumskih i drugih prostorija u kojoj neprijavljeno boravi i kojima se koristi osumnjičeni pronašli:
dva paketa ispunjena drogom amfetamin ukupne mase 45,53 grama,
26 komada tableta droge MDMA i
dvije digitalne vage.
Nakon završenog kriminalističkog istraživanja policijski su službenici protiv osumnjičenog muškarca Općinskom državnom odvjetništvu u Novom Zagrebu podnijeli kaznenu prijavu te je u zakonskom roku predan pritvorskom nadzorniku.
(Foto: PUZ)
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"