Na Veliki petak besplatna podjela prženih ribica kod Tržnog centra
02.04.2026. / Redakcija
Gradonačelnik Krešimir Ačkar sa suradnicima s velikim zadovoljstvom poziva sve Velikogoričanke i Velikogoričane na tradicionalno uskrsno druženje koje će se održati sutra, 2. travnja na Veliki petak, s početkom u 9:30 sati na prostoru kod Tržnog centra.
Tom će prigodom biti organizirana podjela besplatnih porcija prženih ribica, a gradonačelnik će iskoristiti priliku da svim sugrađanima osobno čestita nadolazeće blagdane.
-Pozivamo sve Velikogoričanke i Velikogoričane da nam se pridruže i provedu ugodno prijepodne u ozračju blagdanske radosti i iščekivanju veselja kojeg nam Uskrs donosi - poručili su iz Grada.
Zadnje objavljeno
Nova generacija mladih Vatrenih: Karlo Horvat i Luka Dugonjić pozvani u hrvatsku nogometnu U-15 reprezentaciju
“Izgubi, zadrži!” u Velikoj Gorici: Bez dijeta, bez krivnje i iskreno o borbi s kilogramima
Carević nije bio zadovoljan izvedbom u Varaždinu: Iskreno mislim da protiv Dinama u srijedu možemo biti puno bolji i da možemo iznenaditi
Velika subota: Crkve otvorene za molitvu, vjernici u tišini iščekuju Uskrs
Erceg zabio za remi u Varaždinu, VAR poništio novu majstoriju Bogojevića za preokret
Vrzić, Lojen, Frigan i Kelava izborili Europsko prvenstvo