NA KORAK DO KARANTENE: Uvedena zabrana okupljanja na ulicama
21.03.2020. / Juraj Odrčić
Nacionalni stožer za civilni zaštitu donio je obvezujuću odluku o mjeri strogog ograničavanja zadržavanja na ulicama i drugim javnim mjestima!
S obzirom na ubrzano širenje i pojačani rizik prijenosa bolesti COVID-19, uvodi se protuepidemijska mjera strogog ograničavanja zadržavanja na ulicama i drugim javnim mjestima na kojima se može istovremeno kretati i zadržavati veći broj osoba, u trajanju od 30 dana od dana donošenja ove Odluke.
Ova Odluka odnosi se na ulice, trgove, rive, parkove i sve ostale javne površine na kojima se može kretati i zadržavati veći broj osoba.
Pozivaju se građani da iz domova izlaze samo u potrebi te da se pritom pridržavaju uputa o smanjenju kontakata s drugim osobama.
Zadnje objavljeno
Francuski krilni napadač 'sletio' u Goricu na startu priprema za novu sezonu: Klub ima jasnu viziju...
Vikend na goričkim cestama: Dvanaest nesreća, tri uhićenih vozača, rekorder s 2,2 promila skrivio prometnu u Kolarevoj
[FOTO] Partizanovci ponovno slavili na Udarniku
HEP najavio radove: Bez struje u Kozjači, Šiljakovini i Velikoj Buni
Udruga umjetnika "Spark" sudjelovala u programu Ivanja u Novom Čiču
Kreativnost bez granica: U ARTKVART-u održana završna izložba dječjih radova