MOST izabrao novo vodstvo, Goričanima funkcije u vrhu stranke
Na unutarstranačkim izborima MOST-a, održanima u subotu, izabrano je novo vodstvo stranke.
Za predsjednika MOST-a izabran je Nikola Grmoja, dok su za potpredsjednike izabrani Josip Katalenić i Franko Kelam. Na važnim funkcijama našli su se i poznati velikogorički Mostovci.
U Predsjedništvo stranke izabran je dr. Ivan Bekavac, a u Glavni odbor stranke ušao je Damir Slojšek, koordinator MOST-a Velika Gorica.
-Iznimna mi je čast što sam izabran za člana Glavnog odbora MOST-a. Ovo nije samo priznanje, već i velika obveza – biti dio tima Nikole Grmoje. Kao član Glavnog odbora, moj zadatak je dodatno osnažiti MOST Velika Gorica, unaprijediti suradnju s članovima i simpatizerima te pozvati sve ljude koji dijele naše vrijednosti da nam se pridruže. Zajedno gradimo MOST – iz naroda, za narod - poručio je Damir Slojšek.

Novo vodstvo nastavlja s radom na jačanju stranke, povratku temeljnim vrijednostima MOST-a – poštenju, odgovornosti i radu za građane – te osnaživanju organizacija na terenu diljem Hrvatske, poručili su iz MOST-a.
U Pokupskom odana počast poginulim braniteljima Zagrebačke županije
Mladi hrvatski reprezentativac novi napadač turopoljskog prvoligaša!
Velikogoričani ponovno pokazali veliko srce: U tri dana prikupljene 194 doze krvi, 12 osoba krv darovale prvi put
Turopoljsko-posavska liga stiže u Kuče: Aktualni prvaci u velikom derbiju dočekuju Lazinu
Vrućina ne popušta: Temperature u Velikoj Gorici idućih dana iznad 35 °C, Crveni križ poziva građane na oprez
Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu, vodit će je dr. Ante Rebić