Mogući nestanci vode zbog kvara na magistralnom cjevovodu
05.10.2022. / Redakcija
Velikogoričani bi danas mogli imati problema sa opskrbom pitkom vodom zbog kvara na vodovodnoj infrastrukturi. Ekipa na terenu otklanja kvar na cjevovodu uz Vodocrpilište Velika Gorica.
- Zbog kvara na magistralnom cjevovodu uz Vodocrpilište Velika Gorica postoji mogućnost smanjenog tlaka u cjevovodu odnosno nestanka vode u gradu Velika Gorica - poručili su iz VG Vodoopskrbe d.o.o.
U 16 sati iz VG Vodoopskrbe su nam potvrdili da će radovi potrajati najkraće do 18 sati, a zbog težine kvara moguće i duže, te rade na normalizaciji opskrbe koja bi mogla krenuti u večernjim satima.
Zadnje objavljeno
Preokret u samo četiri minute: Knežević i kapetan Milanović zabili za feštu Velike Mlake u Obrezini
Lomnica produljila niz bez poraza na sedam utakmica, Polet opravdao ulogu favorita protiv 'fenjeraša' i zadržao korak s vodećim Kloštrom
Kapetan Krstanović zabio za slavlje Gradića nad Turopoljcem
Mraclin ostao bez bodova protiv Naftaša, Kurilovec u sudačkoj nadoknadi u Vrapču upisao četvrti uzastopni poraz
Zagrebačka županija bilježi rast broja turističkih dolazaka, Velika Gorica prednjači među gradovima, a fokus se pomiče na kvalitetu boravka
Ranch Kurilovec okupio zrakoplovce iz regije: Više od 150 sudionika na panelu „Spoji lice z glasom“