
Mladići ukrali liječničku torbu s hitne
Da lopovi, iz kojekakvih razloga, ne biraju što će ukrasti, pokazao je novi slučaj krađe u kojem su se namjerili na hitnu pomoć.
U ponedjeljak, 30. siječnja, tada još nepoznati počinitelj ukrao je liječničku torbu s opremom na način da je ušao u prostorije hitne medicinske pomoći u Velikoj Gorici. U torbi ukradenoj iz jedne prostorije nalazili su se razni predmeti za pružanje liječničke pomoći te lijekovi, a šteta iznosi oko 2.000 kuna.
Dobra vijest je da je velikogorička policija brzo došla do počinitelja ovog kaznenog djela. Riječ je o mladiću iz Zagreba (26) i trojci Velikogoričana (20, 21, 22). Ukradena torba pronađena je istragom kod jednog Velikogoričana te će ubrzo biti vraćena, a protiv mladih kradljivaca podnesena je kaznena prijava.

Uz pripreme za Veliku Gospu, završava i prva faza obnove crkve u Vukovini

Za projekte zaštite okoliša i prirode Zagrebačka županija izdvojila 370 tisuća kuna

Rimac dovodi oktansku elitu na pistu ZTC-a, nešto su i naučili od lani

Gorica angažirala novog sportskog direktora: Bikove će pojačati i povratnik Mikšić, talentirani Vito Porobić i sin legende Cibone

Policija će za vikend alkotestirati sve zaustavljene vozače, a pojačano će nadzirati i korištenje pojasa

U Pokupskom počele pripreme za proslavu blagdana Velike Gospe
