Maskirani pljačkaši u Velikom Polju i Gorici
25.02.2019. / Romana Šimek
U petak, 22. veljače oko 22.35 sati u mjestu Veliko Polje, Nadinska ulica, nepoznati je maskirani počinitelj došao do kioska, zaprijetio vatrenim oružjem, te počinio razbojništvo nad 46-godišnjim zaposlenikom kojom prilikom je otuđio više tisuća kuna, izvještava Policijska uprava zagrebačka.
No, vikend razbojništva nisu stala na tome. U nedjelju, 24. veljače oko 21.40 sati, u Velikoj Gorici, u benzinsku su postaju na Zagrebačkoj cesti, dvojica maskiranih nepoznatih počinitelja, ušla, zaprijetila vatrenim oružjem i drvenim predmetom te počinila razbojništvo nad dvoje zaposlenika (19,20). Ovim kaznenim djelom počinjena je materijalna šteta u iznosu od nekoliko tisuća kuna.
Zadnje objavljeno
Večeras pogledajte film „Fanfare“ pod vedrim nebom na Tuđmancu
Visoke temperature nisu ih zaustavile: Volonteri očistili poluotok i južnu obalu jezera Čiče
Krenule prijave za StartupVG: Prilika za razvoj inovativnih poslovnih ideja
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni