Luka treba našu pomoć: Ne znaju uzrok neprestanih bolova
Dulje od godinu dana učenik OŠ Velika Mlaka Luka Stepanić (12) trpi jake bolove glave kojima liječnici ne znaju uzrok niti ga mog pronaći. Zbog te boli koja traje tijekom cijelog dana prestao je ići u školu, a bolovi su takve jačine da liječnici nakon mjerenja nisu mogli vjerovati da dijete to može preživjeti.
Nekoliko puta boravio je u bolnici, a sa zagrebačkog Rebra otpušten je nakon dva tjedna s dijagnozom migrantske epilepsije, ali bez ideje o tome što je uzrokuje.
Lukinu priču možete pročitati OVDJE, ili financiji pomoći obitelji uplatom na račun:
Tanja Stepanić, račun kod Raiffeisen bank-BIC (SWIFT): RZBHH2X, IBAN HR5824840083225057536.
Škola priprema humanitarni koncert
U pomoć Luki stižu i svi iz Osnovne škole Velika Mlaka koji pripremaju humanitarni školski Uskrs fest na kojem će prikupljati donacije.
-Nastupat će učenici i učitelji naše škole, kako bismo takvom akcijom pomogli Luki i njegovoj majci prikupiti toliko potrebna financijska sredstva za odlazak na liječenje u inozemstvo. Sav prihod od prodaje ulaznica proslijedit ćemo na navedeni račun u svrhu liječenja- izvijestili su iz škole.
(foto: Marin Škarica)
Posebne pogodnosti i iznenađenja za kupce u KTC-u ove subote!
ŽRK Udarnik poziva na radionicu "Prva pomoć sportaša"
Ema Jukić i Luka Lukačić zlatni u Rijeci: Medalje oko vrata stavili i Mia Čunčić i Antonio Brletić
Posljednji tren za prijavu: VG HAKL 3na3 ove subote i nedjelje na Betoncu u Cvjetnom naselju
Brzina i dalje najčešći prekršaj: Gorički policajci u jednoj smjeni zabilježili čak 25 prebrzih vozača!
Dalibor Mrakovčić novi predsjednik Vatrogasne zajednice Zagrebačke županije