Lopov ušao u kuću dok je vlasnik bio unutra i ukrao novac
30.07.2026. / Mirjam Petretić Coha
Na području Velike Gorice dogodila se drska krađa u kojoj je nepoznati počinitelj iskoristio nepažnju vlasnika i ušao u njegov dom.
Prema informacijama Policijske uprave zagrebačke, u srijedu 29. srpnja oko 7.30 sati, počinitelj je ušao u kuću kroz nezaključana vrata dok se u njoj nalazio 77-godišnji vlasnik te otuđio novac.
Vlasnik ga je zatekao u kući, no počinitelj je uspio pobjeći.
Materijalna šteta procjenjuje se na više stotina eura, a policija provodi kriminalističko istraživanje kako bi utvrdila sve okolnosti događaja i pronašla počinitelja.
(Foto: Ilustracija)
Zadnje objavljeno
Patrik Buntak predstavlja Hrvatsku i svoju Veliku Goricu na velikoj međunarodnoj završnici Sportskih igara mladih: U Splitu stižu i Ibrahimović, Figo, Vrsaljko, Karabatić...
Ačkar uvodi red u gradnju višestambenih zgrada: Velika Gorica jedini veliki grad u Hrvatskoj koji čuva 45 % parcele za zelenilo
Ukraden stol vraćen u parkić u Gradićima
Policija najavila tjedni nadzor posebne skupine vozača: Pod povećalom motociklisti, mopedisti, biciklisti i romobilisti!
U Magdalenićevoj zaustavljen s nizom prometnih prekršaja
Kobilić za srčekovce: Seoske igre ove godine imaju humanitaran karakter, prikupljaju se sredstva za Udrugu Veliko srce malom srcu