Kraj Lukavca pronađen ukradeni automobil, u potpunosti je izgorio
14.02.2026. / Maja Peranić
Policija je pronašla automobil ukraden na velikogoričkom području, doduše našla je tek olupinu jer je automobil u potpunosti izgorio.
-Jučer 13. veljače oko 17.45 sati na području Novog Zagreba, uz oteretni kanal Sava-Odra, oko 2 km od Češke ulice prema naselju Lukavac, pronađena je olupina izgorjelog osobnog automobila marke Lada zagrebačkih registarskih oznaka koji je otuđen između 28. i 29. siječnja 2026. na području Velike Gorice, izvijestila je policija.
Podsjetimo, automobil je ukraden 88-godišnjem vlasniku u Gudcima.
Slijedi očevid dok je kriminalističko istraživanje u tijeku, dodali su iz policije.
Foto/ilustracija: Marko Prpic/Pixell
Zadnje objavljeno
Patrik Lončar, Matej Turković i Lejla Lea Kajfeš zaslužili bronce na jakom G1/E1 BiH Openu u Sarajevu: Svi su pokazali iznimnu borbenost i želju!
TKD Velika Gorica među najboljima u Europi: Fantastična Lejla Lea Kajfeš brončana na kontinentalnom klupskom prvenstvu, Paula Kučiš i Matej Turković sjajni peti!
Svojevremeno najmlađi debitant u povijesti Rijeke stigao u Goricu
Josip Šalković iz Velike Gorice razvio Prijevozko, aplikaciju koja prati ZET i HŽ na jednom mjestu
Branitelji 153. brigade obišli ratni put na području Orašja i odali počast poginulima
Dopustite javnosti da upozna vašu umjetničku crtu: Izložite radove u Područnoj knjižnici Galženica