Ipak bez poremećaja u opskrbi vodom, radovi odgođeni zbog kiše!
02.11.2021. / Redakcija
Nakon što su rano jutros iz VG Vodoopskrbe izvijestili o mogućim poremećajima u opskrbi vodom u naseljima Veliko Polje, Velika Mlaka i Donja Lomnica zbog radova na kanalizaciji, oko podne je stigla obavijest da se radovi odgađaju zbog lošeg vremena. Poremećaja u opskrbi vodom, stoga, neće biti, poručuju iz VG Vodoopskrbe.
-Vezano uz poslanu obavijest o poremećaju opskrbe vodom u naseljima Veliko Polje, Velika Mlaka i Donja Lomnica, a zbog radova vezanih uz projekt Aglomeracija Velika Gorica, obavještavamo vas kako su radi lošeg vremena isti odgođeni. O novom terminu navedenih radova radi čega će doći do poremećaja u opskrbi vodom u gore navedenim naseljima ćemo vas dodatno obavijestiti-poručuju iz VG Vodoopskrbe.
Zadnje objavljeno
Francuski krilni napadač 'sletio' u Goricu na startu priprema za novu sezonu: Klub ima jasnu viziju...
Vikend na goričkim cestama: Dvanaest nesreća, tri uhićenih vozača, rekorder s 2,2 promila skrivio prometnu u Kolarevoj
[FOTO] Partizanovci ponovno slavili na Udarniku
HEP najavio radove: Bez struje u Kozjači, Šiljakovini i Velikoj Buni
Udruga umjetnika "Spark" sudjelovala u programu Ivanja u Novom Čiču
Kreativnost bez granica: U ARTKVART-u održana završna izložba dječjih radova