Gradsko vijeće u četvrtak o načinu prikupljanja miješanog i biorazgradivog komunalnog otpada
20.01.2020. / Petar Brnada
Po redu 19. sjednica Gradskog vijeća Grada Velike Gorice sazvana je za četvrtak, 23. siječnja, s početkom u 14 sati, u vijećnici Pučkog otvorenog učilišta Velika Gorica.
Ovog puta na predloženom dnevnom redu nalaze se tri točke među kojima se svakako ističe ona prva, odnosno Prijedlog Odluke o načinu pružanja javne usluge prikupljanja miješanog komunalnog otpada i biorazgradivog komunalnog otpada na području Grada Velike Gorice.
Vijećnici će uz to raspravljati i o Prijedlogu Odluke o osnivanju Radne zone Rakitovec te Prijedlogu Odluke o raspisivanju javnog natječaja za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Grada Velike Gorice.
Zadnje objavljeno
Župa Navještenja ponovno okuplja djecu na Ljetnom oratoriju
Pomladak KUD-a Nova Zora nastupit će na Malim Đakovačkim vezovima
[VIDEO] Naš Ante junak slavlja Vatrenih: Na ovoj pobjedi treba nastaviti graditi i biti bolji na turniru
Danas akcija čišćenja okoliša uz Jezero Čiče, postavlja se kontejner na poluotok
Velika Gorica uključena u razvoj prekogranične apiturističke destinacije: Održana prva radionica projekta Let it BEE
Mlade nade goričkog rukometa na prestižnom turniru u Kataloniji: Ovo je nagrada našim dečkima za naporan rad i odricanje tijekom cijele sezone!