Gradska tržnica od sutra zatvorena
Odlukom Stožera civilne zaštite RH zatvaraju se sve tržnice jer se na mnogima od njih nisu poštovale higijenske mjere. Tako je od sutra zatvorena i velikogorička tržnica.
- Molimo i građane i prodavače za razumijevanje i podsjećamo na nužnost poštivanja svih mjera koje su donesene radi sprječavanja širenja zaraze koronavirusom - poručuje Civilni stožer grada Velike Gorice.
Među prodavačima za sada je jedan organizirao dostavu povrća - Kod Goge, a možete ih kontaktirati na broj 091 9367691.
Iz Nacionalnog stožera najavljeno je i da će od sutra se uvesti i zabrana putovanja iz mjesta prebivališta, a koja se donosi zbog većeg broja ljudi, prvenstveno iz Zagreba i okolice, koji su se uputili svojim kućama i vikendicama na obali i otocima. Službena odluka o tome još nije medijima pristigla. Također, informacija o javnom prijevozu još nema iako je bilo očekivano da će i sutra voziti autobusi iz Velike Gorice prema Zagrebu, no samo za radnike koji putuju na radno mjesto. Kada stignu te novosti objavit ćemo.
Francuski krilni napadač 'sletio' u Goricu na startu priprema za novu sezonu: Klub ima jasnu viziju...
Vikend na goričkim cestama: Dvanaest nesreća, tri uhićenih vozača, rekorder s 2,2 promila skrivio prometnu u Kolarevoj
[FOTO] Partizanovci ponovno slavili na Udarniku
HEP najavio radove: Bez struje u Kozjači, Šiljakovini i Velikoj Buni
Udruga umjetnika "Spark" sudjelovala u programu Ivanja u Novom Čiču
Kreativnost bez granica: U ARTKVART-u održana završna izložba dječjih radova