Gornji Hruševec: Automobil naletio na dijete
05.02.2018. / Ivana Ćurić
U prometnoj nesreći koja se jučer dogodila u Gornjem Hruševcu teško je ozlijeđeno jedno dijete.
Nesreća se dogodila u 18:15 sati kod kućnog broja 59.
- 36-godišnjakinja je upravljala osobnim automobilom marke Audi 80 zagrebačkih registarskih oznaka Ulicom Gornji Hruševec u smjeru jugozapada. Dolaskom do broja 59 naletjela je na dijete koje je prelazilo kolnik u smjeru istoka. Teško ozlijeđenom djetetu liječnička pomoć pružena je u Klinici za dječje bolesti u Zagrebu-izvijestila je Policijska uprava zagrebačka.
Zadnje objavljeno
Atletičarka Dora Čolig nova je Miss sporta Hrvatske, rukometašica Udarnika Vasilisa Jakubovskaja osvojila titulu Miss fotogeničnosti
„Petrovo v Rakitovcu“ uz besplatnu predstavu za djecu, gulaš od divljači, kviz znanja i tamburaše
Brzina, sekunde, ali bez G-sila: Velikogoričanin Zvonimir Kranjčec slavio na otvaranju sezone Prvenstva Hrvatske u digitalnom moto sportu
Proštenje u Šćitarjevu donosi cjelodnevni program i večernju feštu uz glazbu uživo
Gastro Turopolja među 38 manifestacija koje su dobile potporu Zagrebačke županije
Gorička rukometna mladost osvojila Kataloniju: Nastup na prestižnom turniru, kulturno uzdizanje u Barceloni i kupanac na poznatoj plaži!