Gorička policija kontrolirala pojas, mobitel i dječje sjedalice, utvrđeno 11 prometnih prekršaja
U srijedu, 11. ožujka, službenici PP Velika Gorica su od 7 do 15 sati na svom postajnom području proveli preventivno–represivnu akciju „Nadzor korištenja sigurnosnog pojasa“, usklađeno sa zemljama EU.
-Prilikom postupanja utvrdili smo 7 ciljanih prekršaja nekorištenja sigurnosnog pojasa - izvijestili su iz policije.
Tijekom akcije utvrđena su još 4 prometna prekršaja, pa je tako utvrđeno ukupno 11 prometnih prekršaja.
Policija ovakve akcije provodi na temelju plana, a s ciljem smanjenja broja prometnih nesreća s najtežim posljedicama, gdje su i jedni od najčešćih uzroka nevezanje sigurnosnog pojasa i korištenja dječjih sjedalica, naročito u prometnim nesrećama u kojima dolazi do prevrtanja vozila i ispadanja vozača ili putnika, te nepravilnog korištenja mobitela, dodali su iz PP Velika Gorica.
Najmlađi debitant u povijesti Rijeke stigao u Goricu
Josip Šalković iz Velike Gorice razvio Prijevozko, aplikaciju koja prati ZET i HŽ na jednom mjestu
Branitelji 153. brigade obišli ratni put na području Orašja i odali počast poginulima
Dopustite javnosti da upozna vašu umjetničku crtu: Izložite radove u Područnoj knjižnici Galženica
Župa Navještenja ponovno okuplja djecu na Ljetnom oratoriju
Pomladak KUD-a Nova Zora nastupit će na Malim Đakovačkim vezovima