Gorica dobila klupicu za dojenje
Povodom Međunarodnog tjedna djeteta koji se održava u prvom tjednu listopada, Velika Gorica je dobila svoju klupicu za dojenje.
Klupica za dojenje postavljena je u Parku dr. Franje Tuđmana, a javnost će više o svemu saznati ovog utorka.
-Dojenje je najbolji i najzdraviji start djeteta i prirodan način prehrane novorođenčeta i dojenčeta. No, ne ide uvijek lako i mame trebaju pomoć pri tome savjetnica za dojenje, patronažnih sestara, drugih zdravstvenih stručnjaka, svoje obitelji i društva u cjelini. Samim obilježavanjem Tjedna djeteta u utorak, 2. listopada, u 13.00 sati kod novopostavljene klupice za dojenje želimo senzibilizirati javnost na važnost dojenja , ili bolje je reći, važnost prehranjivanjja djeteta mlijekom njegove mame-pozivaju iz grupe potpore za dojenje koja djeluje u Velikoj Gorici.
Maloljetnik teško ozlijeđen nakon pada s bicikla u Zagrebačkoj
Život roditelja djece s teškoćama u razvoju: Između dječjeg ponosa u Fujiju i nevidljive borbe sa sustavom
Petrovo u Šiljakovini donosi dan ispunjen tradicijom, sportom i glazbom
Breška liga nastavlja se u Markuševcu: Dubranec i Donji Hruševec u derbiju trećeg kola
U Pokupskom odana počast poginulim braniteljima Zagrebačke županije
Mladi hrvatski reprezentativac novi napadač turopoljskog prvoligaša!