
FOTO: Velikogoričani hodočaste na Mariju Bistricu
02.09.2017. / Maja Peranić
Velikogoričani od rana jutra pješke hodočaste na Mariju Bistricu. U 9,40 sati stigli su u Soblinec gdje su napravili stanku za odmor i okrijepu.
Njihov put prema najpoznatijem Marijanskom svetištu u Hrvatskoj teče u najboljem redu, a nije ga pokvarila ni kiša. Vozilima ih prate policija, vatrogasci, HVIDR-a i Crveni Križ.
26. zavjetno pješačko hodočašće na Mariju Bistricu pratite u našoj fotogaleriji.
Galerija slika
Zadnje objavljeno

[VIDEO] Koja majstorija s Maksimira vam je najljepša? Pršir: Osjećali smo da smo bolja ekipa i da možemo okrenuti rezultat!

Savršeni i maksimalni Divovi proslavili titulu, Kozjača je viceprvak: Đuretić najbolji igrač, Kordić iz Novog Brda najbolji golman, Galović prvi topnik Breške lige

Carević dobio potvrdu da je na dobrom putu: Netko će se naljutiti ako izdvojim, stvarno su sva tri bila gola bila sjajna

VEGASICE započinju novu, uzbudljivu sezonu i pozivaju na upise!

Velika Gorica treću godinu zaredom domaćin STEM talenata, završilo još jedno uspješno izdanje Formule Student AA

Šćitarjevo u pripremama za doček hodočasnika i tradicionalni doručak: "Naša je želja da ova tradicija živi još dugo"
