
Dva nova slučaja zaraze koronavirusom u županiji
Nakon jučerašnje nule, u Zagrebačkoj županiji ponovno se bilježe novi slučajevi zaraze koronavirusom.
Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Zagrebačke županije na području županije do utorka,11:00 sati evidentirano je 138 osoba kojima je potvrđena bolest uzrokovana novim koronavirusom. Oba slučaja zaraze zabilježena su u ispostavi Doma zdravlja u Jastrebarskom.
U odnosu na podatke od jučer, radi se o dvije osobe više. Do sada je ukupno izliječeno 125 osoba, a četiri su preminule.
Stožer civilne zaštite Zagrebačke županije i dalje apelira na sve stanovnike da se pridržavaju svih donesenih mjera i uputa te da posebice vode računa o socijalnoj distanci. Također, pozivaju ih da izbjegavaju putovanja u zemlje u kojima je pogoršana epidemiološka situacija. Svatko mora biti svjestan odgovornosti za vlastito zdravlje, zdravlje obitelji i sugrađana, poručuju iz Županije.

Gurlica i Žarkov ostaju još dvije godine: Vjerujem u ovu ekipu, stručni stožer i cijeli projekt kluba

Josip Mitrović se vratio u Hrvatsku, ali je zaobišao Goricu

Čuvajmo „zdenčeke” u Kostanjevcu: Sučija Donja Lomnica postavila table s imenima, a put do njih pokazat će vam karta

Najavljeni radovi HEP-a: Bez struje ovih dana više ulica u gradu i nekim naseljima

Jelačićeva ulica i odvojak te Gupčeva ulica bez vode zbog radova

Carević odabrao kadar za Kranjsku Goru: Još tri tjedna priprema prije početak nove prvoligaške sezone
