
Dva mjeseca besplatan vrtić u Velikoj Gorici
Roditelji velikogoričke vrtićke djece bit će oslobođeni plaćanja vrtića za veljaču i ožujak. Zaključkom je tako odlučio gradonačelnik Velike Gorice Krešimir Ačkar uvažavajući potrebe i probleme svojih sugrađana koji su suočeni s čestim i ponavljajućim situacijama samoizolacija cijelih vrtićkih grupa.
-Bilježi se sve veći broj, kako pojedinačnih tako i izolacija cijelih vrtićkih grupa. Roditelji moraju uzimati bolovanja, što im donosi manja primanja ili pak moraju izdvajati dodatni novac za privatna čuvanja djece zbog nemogućnosti pohađanja vrtića. To je preveliki financijski udar za njih i grad tu mora pomoći – izjavio je gradonačelnik Krešimir Ačkar.
Ovisno o razvoju epidemije i daljnjem broju samoizolacija, Grad će izraditi i odluku o modelima plaćanja nakon ožujka, koji će sigurno biti napravljeni tako da se roditeljima djece koja budu u samoizolaciji omogući plaćanje realnih troškova boravka, a ne pune mjesečne cijene.
Galerija slika

Dio Donje Lomnice sutra bez vode, postavit će se cisterna s vodom za piće

Sudjelujte u Kupskom plovu: Plovidba niz rijeku, igre na vodi, noćenje na plaži…samo su dio atraktivnog programa!

FOTO Turopoljski Chill&Grill vratio se u punoj snazi: Roštiljale čak 32 ekipe, a evo tko su najbolji majstori!

Marko Prošenski i hrvatska rukometna reprezentacija gluhih osvojili zlato u Brazilu!

Debi novog trenera Atletske škole MK Velika Gorica Darka Mišerića

Gorica ugostila Prvo prvenstvo Hrvatske u umjetničkim plesovima, natjecalo se čak 300 plesača!
