Crveni križ dodijelio priznanja najzaslužnijim članovima društva
Kraj ove jubilarne, 140. godine rada Crvenog križa, svečano je na svojoj skupštini obilježilo i velikogoričko Gradsko društvo Crvenog križa.
Tim su povodom na godišnjoj skupštini dodijeljena priznanja najzaslužnijim članovima koji su primili „Srebrni znak“ te „Jubilarnu plaketu povodom 140 godina HCK“.
Srebrni znak dodijeljen je Romanu Gotalu, Željku Juriću, Ivani Šepak-Robić te Mariji Žirović, dok su Jubilarnu plaketu primili Štefica Gabud, Ružica Šolić i Ankica Cvetnić.
Priznanja zaslužnim pojedincima uz ravnateljicu Suzanu Strunjak, uručio je dugogodišnji predsjednik Gradskog društva Crvenog križa, nagrađivani dr. Ivan Jurkin, koji je na nedavno održanoj Svečanoj akademiji primio Povelju Grada za životno djelo zbog svog predanog rada i volonterstva.
Galerija slika
34 godine i 336 dana!
Fenomenalna Nina Vuković na Hanžeku srušila osobni rekord: U Grčkoj osvojila titulu prvakinje Balkana, u Zagrebu se približila magičnoj granici od dvije minute
Maloljetnik teško ozlijeđen nakon pada s bicikla u Zagrebačkoj
Život roditelja djece s teškoćama u razvoju: Između dječjeg ponosa u Fujiju i nevidljive borbe sa sustavom
Petrovo u Šiljakovini donosi dan ispunjen tradicijom, sportom i glazbom
Breška liga nastavlja se u Markuševcu: Dubranec i Donji Hruševec u derbiju trećeg kola