Centar za djecu, mlade i obitelj Velika Gorica uputio obavijest građanima
Centar za djecu, mlade i obitelj Velika Gorica već više od 20 godina djeluje na području našeg grada, nudeći raznovrsne programe podrške djeci, mladima i njihovim obiteljima. Nedavno je u gradu otvorena udruga sličnog imena pa su iz Centra uputili priopćenje u kojem objašnjavaju da se radi o dva različita subjekta.
„Kroz sve ove godine Centar za djecu, mlade i obitelj Velika Gorica trudi se biti prepoznatljivo i pouzdano mjesto u zajednici. Nedavno se u Velikoj Gorici pojavila udruga sličnog imena – Centar za mlade Velika Gorica, što kod mnogih građana stvara zbunjenost, a posebno nakon što je spomenuta udruga raspisala natječaj za pomoćnike u nastavi. Želimo jasno istaknuti da Centar za djecu, mlade i obitelj Velika Gorica nema nikakvu povezanost s navedenom udrugom, niti smo uključeni u njihove aktivnosti” poručuje ravnateljica Centra za djecu, mlade i obitelj Velika Gorica, Sanda Puljiz Vidović.
Provjerene informacije o radionicama, savjetovanjima i ostalim aktivnostima Centra za djecu, mlade i obitelj možete dobiti kontaktirajući direktno Centar putem:
-telefona: 01-6231734 ili 091-6231-734
-službene web stranice: www.centar-dmo-vg.hr
-e-mail adrese: info@centar-dmo-vg.hr
-osobno u našim prostorijama-Trg kralja Tomislava 16.
-Zahvaljujemo na razumijevanju i povjerenju koje nam pružate svih ovih godina – poručili su iz Centra za djecu, mlade i obitelj Velika Gorica.
Održana promocija knjige „Srce zvjerke“ Daliborke Carević Devernay u Velikoj Gorici
SDP poslao priopćenje: „Nije sve ružičasto”
Edukacija za dispečere u sklopu projekta RACE 2 održana u Zavodu u Velikoj Gorici
Katarina Bačurin viceprvakinja Hrvatske, Lana Gavrilov brončana, Doru Habijančić nakon medalje na Grand Prixu čeka još i Europsko prvenstvo u Prištini!
Muzej Turopolja otvara izložbu o povijesti i razvoju zdravstva u našem kraju
FOTO Gradonačelnik zahvalio mažoretkinjama, čestitao im na uspjesima i nagradio