Besplatna konferencija o održivom energetskom razvitku Gorice
Ured za zaštitu okoliša Grada Velike Gorice, povodom održavanja Europskog tjedna održive energije, u suradnji s Hrvatskim savjetom za zelenu gradnju, organizira konferenciju: “Održivi energetski razvitak grada Velike Gorice”, 8. lipnja od 9 do 15 sati, u Dvorani Galženica, Trg Stjepana Radića 5, Velika Gorica.
Cilj konferencije je velikogoričkoj javnosti predstaviti projekte Grada u području energetski održivog razvitka i zelene gradnje te im približiti ovu tematiku, kako bismo ostvarili podršku javnosti politici energetski održivog razvitka Grada Velike Gorice.
Na konferenciji će biti održane kratke prezentacije o projektima energetski održivog razvitka, u koje je uključen Grad Velika Gorica.
Uz konferenciju i prezentacije, na Trgu S. Radića organizirat će se i mini sajam proizvoda i usluga energetske učinkovitosti i obnovljivih izvora energije svih partnera programa te sajam elektromobilnosti, u organizaciji Ekoregije Velika Gorica.
Ciljana publika konferencije su predstavnici suvlasnika stambenih zgrada, predstavnici gradskih četvrti i mjesnih odbora te predstavnici pravnih subjekata s područja Grada Velike Gorice čija djelatnost ima dodirnih točaka s ovom tematikom.
Sudjelovanje je besplatno za sve sudionike uz obaveznu prijavu.
Program i prijavnicu možete preuzeti na sljedećim linkovima: program i prijavnica
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"