Zakon šutnje u subotu na Adventu u Gorici
Program Adventa u Gorici nastavlja se svakodnevno dobrom glazbom i zagrijavanjem za proslavu Nove godine. Ove subote u Parku Plemenite općine turopoljske zapjevat će dobro poznati velikogorički bend Zakon šutnje.
-U subotu od 20 sati, plesom, kuhanim vinom i odličnim društvom zagrijat ćemo se za novogodišnji doček koji s nestrpljenjem očekujemo u nedjelju. Ekipa iz Zakona Šutnje već je svima poznata po vrhunskom zagrijavanju atmosfere i još boljim glazbenim hitovima - pridružite nam se, jer slavlje i feštanje počinje već u subotu na Adventu - poručili su organizatori Adventa u Gorici.
Koncert, kako je rečeno, počinje u 20 sati, a uz dobru glazbu možete se zabaviti na klizalištu, okrijepiti i zasladiti delicijama s ugostiteljskih kućica, prošetati adventskim sajmom.
foto: Zakon šutnje
„Idem u penziju – i što sad?”: Pridružite se promociji knjige pogotovo ako ste pred mirovinom!
Kraj Lukavca pronađen ukradeni automobil, u potpunosti je izgorio
Iznenadite dragu osobu za Valentinovo: Prigodna prodaja cvijeća ispred Tržnog centra
Zlatni Velimir Šandor na Grand Prixu u Dubaiju: Veliki uspjeh i izvrstan nastup na otvaranju sezone
Senzacija za povijest goričkog rukometa: Slavlje nad našičkim Gromovima još će se dugo pamtiti
Počinje 26. Biblijsko bdjenje: Sveto pismo od korica do korica danonoćno će čitati dvjestotinjak Velikogoričana i drugih žitelja Lijepe Naše