Velikogoričani u trodnevnoj akciji prikupili 240 doza krvi!
28.02.2025. / Maja Peranić
Još jedna uspješna akcija dobrovoljnog darivanja krvi je iza Crvenog križa Velika Gorica. U protekla tri dana krv je darovalo 240 osoba. Organizatori su zadovoljni i zahvaljuju na velikom odazivu.
-Završila nam je još jedna uspješna akcija darivanja krvi. Unatoč lošem vremenu naši su darivatelji opet pokazali svoje veliko srce i unijeli sunce u nečiji život! Pozivu na darivanje odazvao se 271 darivatelj, a krv je uspješno darivali njih 240. Hvala svim darivateljima od srca- poručili su iz Gradskog društva Crvenog križa.
Zadnje objavljeno
Mladić teško ozlijeđen u požaru automobila u Kurilovečkoj
Nagrade „Rudolf Perešin” u rukama Velikogoričana: Viviani Vretenar i Davorinu Ištvanoviću nagrada za životno djelo
Zaustavljen bez vozačke u Novom Čiču, odbio testiranje na droge pa završio na sudu
Spoj tradicije i druženja: Priključite se radionici i izradite svoju podgutnicu
Produljeni vikend pred vratima: Obavite kupnju na vrijeme, evo što je u Gorici otvoreno ove nedjelje
Ulica Braće Radića u Mraclinu u petak bez vode