
Velikogoričani u trodnevnoj akciji prikupili 240 doza krvi!
28.02.2025. / Maja Peranić
Još jedna uspješna akcija dobrovoljnog darivanja krvi je iza Crvenog križa Velika Gorica. U protekla tri dana krv je darovalo 240 osoba. Organizatori su zadovoljni i zahvaljuju na velikom odazivu.
-Završila nam je još jedna uspješna akcija darivanja krvi. Unatoč lošem vremenu naši su darivatelji opet pokazali svoje veliko srce i unijeli sunce u nečiji život! Pozivu na darivanje odazvao se 271 darivatelj, a krv je uspješno darivali njih 240. Hvala svim darivateljima od srca- poručili su iz Gradskog društva Crvenog križa.
Zadnje objavljeno

Na otvaranju nove sezone Gorica ide u Varaždin, već u drugom kolu u naš grad stiže Hajduk

Konstituirana Županijska skupština, Mato Čičak (HDZ) ostaje predsjednik

Velikogoričanke u hrvatskom dresu na Svjetskom prvenstvu u Tunisu: Lorena Rukavina, Petra Gudelj, Anamaria Kos i Lana Konjar igraju, Lukrecija Čurek 'brine' o njima

"Ljepota u fokusu": Prijavite se na foto natječaj, promovirajte svoj kraj i osvojite nagrade

Detalji nesreće na nadvožnjaku Kolareva: 69-godišnjakinja izgubila nadzor nad teretnim vozilom, uslijedio sudar više vozila, dvoje ozlijeđenih

Izložba u izlogu Galženice „Djeca i ekrani” - Pronađite odgovor na izazove svakodnevice modernog doba
